Jaki jest najlepszy spalacz tłuszczu?

Jaki jest najlepszy spalacz tłuszczu – to pytanie zadają sobie osoby chcące zrzucić zbędne kilogramy, będące w końcowym etapie modelowania swojej sylwetki, a także wszyscy chcący posiadać ciało pozbawione zbędnej tkanki tłuszczowej. Odpowiedź nie jest jednoznaczna i należy ją raczej rozpatrywać w kategorii celów jakie dana osoba chce osiągnąć oraz jaki jest jej stan zdrowotny.

Spalacze tłuszczu dla kobiet

Najpierw powinnaś zdecydować czy wolisz przyjmować spalacz w formie tabletek czy też płynu. Wybór formy zależy od tego czy nie masz problemów z połykaniem tabletek. Ta z pozoru błaha kwestia jest ważna z jednego względu – środek przyjmować będziesz przez dłuższy czas, zapewne kilka miesięcy i pora gdy masz go zażyć nie może Ci się kojarzyć z dręczącym poczuciem niezbyt miłego doświadczenia.

Kolejną kwestią jest dobranie składu odpowiedniego do kobiecej przemiany materii oraz specyfiki organizmu – warto więc abyś sięgnęła po środki, które mają słabsze działanie, a w następnych fazach redukcji, mocniejsze.

Należy również pamiętać, iż wiele pań ma (w przeciwieństwie do Panów) bardzo ograniczoną lub żadną chęć budowy masy mięśniowej, a to co jest ich priorytetem, to głównie redukcja tkanki tłuszczowej i zmniejszenie rozmiaru swoich ubrań, a nie powiększenie objętości bicepsa czy uda.

Z tego też powodu suplementy na odchudzanie dla kobiet winny zawierać w sobie maksimum substancji pobudzających organizm i redukujących łaknienie, mając jednak na uwagę drobniejszą budowę kobiet, a także kwestie hormonalne odpowiadające za zatrzymywanie wody w organizmie.

Przy wyborze preparatu warto zwrócić uwagę na te zawierające ekstrakt z zielonej herbaty i kawy o tym samym kolorze, wyciągi ziołowe, L-karnityna, a także rozsądne dawki kofeiny.

Spalacze tłuszczu dla mężczyzn

W przypadku spalaczy tłuszczu dla mężczyzn mamy można pozwolić sobie na więcej. Punktem bazowym powinna być ta sama informacja jaka jest u Pań – czy chcesz przyjmować substancję pod postacią płynu czy tabletek? Kiedy już uporasz się z tym wyborem możesz zacząć przegląd dostępnych termogeników.

Zastanów się co jest Twoim celem – czy zaczynasz dopiero redukcję czy też właśnie ją kończysz i chcesz po prostu doprowadzić swoje ciało do maksimum możliwości związanych z jego wyglądem? Jeśli jesteś osobą w sytuacji pierwszej pomyśl o preparatach słabszych, mniej pobudzających, a bardziej redukujących napady wilczego głodu czy też chęć podjadania. Kilogramy, na początku cyklu redukcji, będą znikac w szybkim tempie, więc warto zawczasu nie wykorzystywać całej mocy jaką mają najmocniejsze tego typu suplementy.

Kiedy jesteś już jednak na etapie wypalania ostatecznych zasobów tkanki tłuszczowej sięgnij wtedy po środki mocniejsze – zwierające dużo ilości kofeiny, a także kapsaicyny, L-karnityny czy też piperyny. Warto abyś pamiętał o dużej roli snu podczas redukcji – oznacza to odpowiednie dobranie dawek spalacza tłuszczu do Twojej masy ciała, a także godzin normalnej aktywności życiowej jak szkoła czy praca.

Najmocniejsze spalacze tłuszczu

Najmocniejsze spalacze tłuszczu to te, które zawierają w sobie wspomniane składnikach w maksymalnie dopuszczonych do obrotu i bezpiecznych dla człowieka proporcjach. Warto, abyś pamiętał o dwóch podstawowych działaniach reduktorów tkanki tłuszczowej – spalanie zbędnych kilogramów oraz zatrzymanie chęci podjadania. Musisz zadać sobie więc pytanie – na jakim etapie swojego cyklu redukcyjnego jestem i czy właśnie w tej chwili jest pora na najmocniejsze tabletki na odchudzanie.

Jeśli tak – zwróć uwagę na dobranie odpowiednich proporcji do Twojej masy ciała, a także aktywności i stosowanej diety. Dobierz również spalacz mający w składzie dozwolone i dopuszczone do obrotu środki – jeśli chcesz zachować zdrowie (a często i życie) zrezygnuj z preparatów zawierających efedrynę czy też inne, groźne dla organizmu (układu krążenia) substancej.

Jak więc wybrać dobre tabletki na odchudzanie?

Rozsądnie. Musisz pamiętać o, iż spalacze będą najlepiej działać w połączeniu z dobrze dobraną do naszych celów dietą redukcyjną, a także odpowiednią aktywnością fizyczną. We wszystkim należy zachować umiar – redukcję zacząć od słabszych tabletek na odchudzanie, lżejszej diety i niezbyt forsownych ćwiczeń. Wraz z postępami i utratą wagi zwiększa się obciążenia organizmu, redukuje ilość kalorii, a także dokłada mocniejsze spalacze.

Wszystko to powoduje zdrowe i bezpieczne odchudzanie, co zapewni brak efektu jojo, a także niekorzystnych i nieodwracalnych zmian w organizmie spowodowanych deficytem kalorii bądź zbyt duży wysiłkiem.

Przy zakupie środków odchudzających warto również mieć na uwadze ich źródło – korzystaj więc z uznanych sklepów i porównywarek cen, oferujących produkty sprawdzonych producentów, nieprzeterminowane, a także z możliwością zwrotu w przypadku uszkodzenia paczki. Warto tez zawsze sprawdzić opinie i zobaczyć jakie doświadczenia z danym sprzedawcom mieli jego poprzedni klienci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *